
Vasario 14 d.Kauno " Žalgirio " arenoje vyko puikus renginys " Valentino diena kitaip ". Šis renginys vyksta jau ne pirmus metus, bet tokį didžiulį mastą jis įgavo tik šiemet. Renginyje dalyvavo tūkstančiai žmonių, o ypač malonu buvo matyti, kad jis didžiulio susidomėjimo susilaukė jaunimo tarpe.
Ne išimtis ir Viduklės jaunimas. Didelis būrys jo, paraginto S. Stanevičiaus gimnazijos tikybos mokytojos E.Baltrušaitienės ir vadovo J.Dargevičiaus bei G. Lapinskaitės , išsiruošė į Kauną. Žinoma, norisi padėkoti parapijos klebonui A. Stanuliui už suteiktą finansinę pagalbą . Gal būt kai kurie pirmą kartą viešėjo "Žalgirio" arenoje , kurios dydis atėmė kvapą . O svarbiausia , žinoma , pats renginys . kuris buvo nuostabus. Scenoje pasirodė tokie scenos grandai, kaip Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė, Linas Adomaitis, Burgundiškasis Kauno choras ir kiti. Kadangi šių metų renginio tema buvo " Meilė kuria šeimą ", savo šeiminio gyvenimo patirtimi dalinosi krepšininkas Marko Popovičius, laidų vedėjas Rimas Šapauskas ir kiti, kalbėjo kun. Erastas Murauskas. Visus renginio dalyvius palaimino Lietuvos vyskupai. Tikiu, kad tai, kas buvo pasakyta, padarė įspūdį jauniems žmonėms, kurių požiūris į šeimą vis dar formuojasi.
Žinoma, į šį renginį vyko jaunimas ne tik iš Viduklės, bet ir iš Raseinių, Šiluvos, Ariogalos, Betygalos, Paupio, Žaiginio, Paliepių parapijų - viso beveik 230 žmonių. Iš visos širdies norisi padėkoti parapijų klebonams, jaunimo vadovams, tikybos mokytojams ir visiems visiems, padėjusiems išvykti į šią kelionę.
Jurga 2012-02-21 22:29:25
vaw, geras straipsnis !