2020-07-13, pirmadienis, 04:20.     Šiandien Viduklėje saulė teka 05:11, leidžiasi 22:01, dienos ilgumas 16:49.

Antaninių šventė Mažosios Viduklės kaimų bendruomenėje (1)

2016-06-14, Aldona Blažienė
Antaninių šventė Mažosios Viduklės kaimų bendruomenėje

Šeštadienio pavakare  Mažosios Viduklės kaimų bendruomenės nariai ir svečiai rinkosi į tradicinę Antaninių šventę. Gaila, kad dėl blogo oro šventė negalėjo vykti bendruomenės namų kiemelyje, todėl nors ir erdvi salė sunkiai talpino gausiai susirinkusius bendruomenės narius ir svečius.

 

Kaip ir prdera tokią dieną, pirmiausiai buvo paberbti bendruomenės Antanai ir Antaninos. Jiems uždėti lauko gėlių vainikėliai, jiems skambėjo gražiausios dainos ir sveikinimai. Šventės vedėjas Edgaras Juška pirmiausiai pasveikinti Antanus pakvietė Nemakščių seniūnijos seniūną Remigijų Laugalį. Trumpai pasveikinęs Antanus ir Antaninas seniūnas sceną užleido mus aplankiusioms ir dainomis džiuginusioms Viduklės moterims ir jų vadovei Gerdai Lapinskaitei.

 

Vieni po kitų į sceną kilo Mažosios Viduklės moterų kolektyvas, vadovaujamas Remigijaus Laugalio ir taip pat jo vadovaujamas mergaičių ansamblis.

 

Džiaugėmės sulaukę svečių iš su mumis draugaujančios Gervinės Kaimo bendruomenės — bendruomenės pirmininkės Jūratės Garliauskienės ir tarybos narių Aušros ir Dariaus, kurie atvežė bendruomenių draugystės sutartį.

 

Vakarą užbaigė Bijotaičių kaimo kapelos solistas Karolis Kaminskas, kuris džiugino originaliomis savo kūrybos ir kapelos atliekamomis dainomis.

 

Vakaras praėjo kaip keletas minučių.

Contact form

 

tai 2016-07-06 11:19:59 IP: 195.182.69.123

kad labai jau nekokybiškos nuotraukosŠios dienos vardadieniai