2020-07-06, pirmadienis, 14:59.     Šiandien Viduklėje saulė teka 05:03, leidžiasi 22:08, dienos ilgumas 17:4.

Kokios Viduklės norėtume?

2019-10-21, paskelbė Seniūnijų ŽINIOS
Kokios Viduklės norėtume?

Viduklės miestelio bendruomenė ir Viduklės seniūnija bendradarbiaudama su Kauno technologijos universiteto Architektūros ir statybos fakultetu ketina parengti keletą Viduklės miestelio urbanistinės ir architektūrinės koncepcijos variantų. Numatyta, jog KTU Architektūros programos magistrantūros studentai (11 studentų) 2019 metų spalio 22 dieną atvyks į miestelį, čia atliks žvalgomuosius vietovės tyrimus, taip pat socialinį kokybinį tyrimą bendruomenėje. Tyrimų rezultatai KTU studijų rudens semestro pabaigoje, 2020 metų sausio mėnesį, bus pristatyti architektūrinės koncepcijos forma, vizualizacijų pavidalu.

 

Bendradarbiavimo esmė – parengti keli Viduklės miestelio plėtros koncepciniai modeliai, apimantys fizinę infrastruktūrą ir jos raidą, o taip pat ir tapatybės įsisavinimo ir komunikacijos aspektus. Atsižvelgiant į rekreacinį ir ekonominį Viduklės miestelio ir jo apylinkių potencialą, manytina, jog architektūrinės koncepcijos būtų naudingos tiek rengiant savivaldybės strateginius planus, tiek ir bendra prasme – pereinat nuo „kietosios“ infrastruktūros sampratos į veiklas akumuliuojančios infrastruktūros sukūrimą. Taip pat nemažiau svarbus ir miestelio tapatybės komunikacijos aspektas siekiant pritraukti turistus ar naujus gyventojus, o tai ir būtų pagrindinė nauda miesteliui.
 

Spalio 22 d. (antradienį) 13:00 val. Vidukliškius kviečiame į Viduklės seniūnijos salę susitikti su svečiais iš KTU, pasikalbėti, pasidalinti idėjomis apie Viduklės miestelį, padiskutuoti, išreikšti savo poreikius ir t.t.
 

Contact formŠios dienos vardadieniai