2019-10-22, antradienis, 18:56.     Šiandien Viduklėje saulė teka 08:15, leidžiasi 18:15, dienos ilgumas 9:59.

Lengvosios atletikos startai

2015-09-22, paskelbė Seniūnijų ŽINIOS

Rugsėjo 18 d. gimnazijos jaunučių bei jaunių mokinių komandos dalyvavo lengvosios atletikos varžybose, skirtose Raseinių kūno kultūros ir sporto centro 50-mečiui paminėti. Buvo varžomasi bėgimo, rutulio stūmimo bei šuolio į tolį sektoriuose. Šiose varžybose Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazistams sekėsi puikiai.

Dovilė Pocevičiūtė 400 metrų įveikė per 1:18:31 min. ir jaunučių tarpe iškovojo III vietą. Dar geriau sekėsi Gabijai Marcinkutei. Ji 100 metrų distancijoje sugaišo 13.92 sek. ir iškovojo II vietą. Šuolio į tolį rungtyje Gabija nušoko 3.89 metrus ir iškovojo III vietą. Merginos komandinėje įskaitoje liko trečios. Jaunučių vaikinų rungtyse geriausiai sekėsi Benui Steponavičiui. Jis bėgdamas 1500 m. laimėjo II vietą. Beno laikas – 5:14:13 min. 400 metrų bėgime trečias liko Simas Narušis (1:04:34 min.). Justas Sirvidas šioje rungtyje liko ketvirtas, sugaišęs 1:06:05 min.

Vaikinai komandinėje įskaitoje liko ketvirti.

Labai sėkmingai pasirodė jaunės merginos. Erika Mickevičiūtė 400 m. nubėgo per 1:09:92 min. ir iškovojo I vietą. Net dvi prizinės vietos iškovotos šuolio į tolį sektoriuje: Gustė Liatukaitė nušoko 4.15 m. ir užėmė antrą vietą, Sandra Eitutytė – 4.13 m. ir iškovojo trečią vietą. Dovilė Lukošiūtė 800 m. nubėgo per 3:06:69 min. ir liko trečia. Joana Petraškaitė rutulio stūmimo rungtyje liko antra. Jos rezultatas 7.11 m. Merginų estafetės rungtyje  4x100 m.  (S. Eitutytė, G. Liatukaitė, E. Mickevičiūtė, D. Lukošiūtė) liko trečios.

Bendroje komandinėje įskaitoje merginos iškovojo I vietą. Jaunių vaikinų komandoje geriausiai sekėsi Edgariui Kananavičiui. Jis 400 m. įveikė per 0:56:50 sek. ir užėmė antrą vietą. Audrius Barauskas bėgdamas 100 m. liko ketvirtas, distanciją įveikęs per 12.53 sek. Vaikinų 4x100 m. komanda ( E. Kananavičius, A. Barauskas, M. Piatkus, L. Beišys) iškovojo trečią vietą.

Bendroje komandinėje įskaitoje vaikinai liko treti. Mokiniai džiaugėsi sėkmingais startais, iškovotomis prizinėmis vietomis.

Raseinių r. ​Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos info.

Lengvoji atletika Augusto Četkausko nuotr.