2020-05-31, sekmadienis, 17:11.     Šiandien Viduklėje saulė teka 05:00, leidžiasi 21:56, dienos ilgumas 16:56.

Paupiškiai dainavo Jurbarke

2019-05-13, paskelbė Gerda Lapinskaitė
Paupiškiai dainavo Jurbarke

Jau ne vienerius metus Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos Paupio daugiafunkcį centrą sieja graži draugystė su Jurbarko kultūros centro kapela „Santaka“. Todėl, kai 2018 m. pabaigoje gavome kapelos vadovo Petro Pojavio kvietimą parengti bendrą programą „Kunigų poetų dainos“, nė akimirkos nesuabejojome ir suskubome ruoštis. Programai reikėjo paruošti net 11 kūrinių, tad ansambliečiai  nuoširdžiai stengėsi kuo geriau pasiruošti.

Gegužės 10 dieną Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos Paupio daugiafunkcio centro ir Paupio kaimų bendruomenės mišraus ansamblio „Svaja“ dainininkai skubėjo į Jurbarko kultūros centrą, kur įvyko pirmasis kolektyvo ir kapelos „Santaka“ bendras pasirodymas.  Be mūsų, programoje dar dalyvavo Šiluvos parapijos klebonas kun. Erastas Murauskas, su jaunuoju pagalbininku atlikęs keletą dainų. Renginio režisierė ir vedančioji Danutė Samienė skaitė prasmingas kunigų poetų mintis, pateikė faktų apie jų gyvenimus, kūrybą. Na, o mums  džiugu buvo dainuoti daugeliui žinomas dainas („Už Raseinių, ant Dubysos“, „Eina garsas“, „Giedu dainelę“ ir kt.), malonu buvo jausti žiūrovų palaikymą.

Už bendradarbiavimą nuoširdžiai dėkojame Jurbarko kultūros centro kapelos „Santaka“ vadovui  Petrui Pojaviui ir muzikantams, režisierei Danutei Samienei, taip pat Jurbarko kultūros centro darbuotojams, visiems, kurie prisidėjo prie šio gražaus, prasmingo renginio.

 

Gerda Lapinskaitė

Contact formŠios dienos vardadieniai