2021-10-19, antradienis, 09:04.     Šiandien Viduklėje saulė teka 08:10, leidžiasi 18:21, dienos ilgumas 10:10.

Rūkymui - ne

2018-05-23, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Rūkymui - ne

Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras vykdo alkoholio, tabako ir kitų psichotropinių medžiagų vartojimo pirminės prevencijos tęstinį projektą. Projekto tikslas – ugdyti asmenį, motyvuotą sveikai gyventi, nevartoti alkoholio, tabako ir kitų psichiką veikiančių medžiagų.

 

Projekto užsiėmimai vyko ir Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje1-4 klasių mokiniams, kuriuos vedė visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Lina Kučinskaitė. Jų metu buvo daug diskutuota su mokiniais apie rūkymo pasekmes sveikatai, mokiniai dalijosi savo išgyvenimais, susijusiais su rūkymu. Mokėmės pasakyti tvirtą „Ne!” siūlančiam parūkyti ir ieškojome alternatyvos, ką galime linksmo nuveikti per pertraukas ar laisvalaikiu.

 

Užsiėmimams panaudotos ir vaikams padovanotos vaizdinės priemonės: pirmokams – knygų skirtukas su musmirės ir cigaretės paveikslu, antrokams – kalendoriukas ir spalvinimo knygutė „Per cigaretę virš bedugnės“, trečiokams – spalvinimo knygelė „Cigarečių miestas“ ir ketvirtokams – spalvinimo knygelė „Kodėl vaikai atsisakė rūkyti?“. Manoma, kad jei mokiniams pateikiamos žinios apie rūkymą bus siejamos su neigiamais išgyvenimais, galima tikėtis sukelti ketinimą nerūkyti ar bent jau atitolinti rūkymo pradžią.


 

Contact formŠios dienos vardadieniai