2020-07-04, šeštadienis, 02:40.     Šiandien Viduklėje saulė teka 05:01, leidžiasi 22:09, dienos ilgumas 17:8.

Už konflikto suvaldymą namuose – pareigūnams ranka rašyta padėka iš Viduklės

2017-03-06, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Už konflikto suvaldymą namuose – pareigūnams ranka rašyta padėka iš Viduklės

Žodžiu pasakytas „ačiū“ - malonu, o kai atkeliauja pareigūnams skirta padėka, kuri parašyta ranka, supranti, kokia svarbi buvo pagalba.

 

    Padėka atsiųsta iš Raseinių rajono, Viduklės. Ją pasirašė Regina Adomavičienė: „Vasario 15 d. 20 val. teko bendrauti su tik teigiamas emocijas sukėlusiais policijos pareigūnais. Nuoširdžiai noriu padėkoti pareigūnams pasižymėjusiais vidine proto ir jausmų darna nagrinėjant situaciją Viduklėje. Du jauni policijos pareigūnai verti pagarbos už gerumą, žmoniškumą ir teisingumą. Linkiu Jiems sėkmės dirbant piliečių ir Tėvynės labui.“

 

      Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai Tomas Mosteika ir Gediminas Morkus maloniai nustebo sužinoję, kad sulaukė netikėtos padėkos. Jie prisiminė, kad prieš pora savaičių buvo iškviesti į namus, kur vyko buitinis konfliktas. Dėl sveikatos problemų alkoholio negalintis vartoti vyras buvo išgėręs ir elgėsi agresyviai. Svarstyta, galbūt kviesti medikus.

Tačiau pareigūnams pasikalbėjus su vyriškiu šis suprato negerai besielgiantis, net susigraudino ir pažadėjęs, kad daugiau panašūs atvejai nepasikartos, nuėjo miegoti. Už greitai išspręstą konfliktinę situaciją namuose ir buvo dėkinga padėką atsiuntusi moteris.


 

Contact formŠios dienos vardadieniai