2022-06-30, ketvirtadienis, 13:12.     Šiandien Viduklėje saulė teka 04:57, leidžiasi 22:11, dienos ilgumas 17:14.

Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija – pirmoji Lietuvoje išdrįsusi organizuoti ikimokyklinį ugdymą nuotoliniu būdu

Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija – pirmoji Lietuvoje išdrįsusi organizuoti ikimokyklinį ugdymą nuotoliniu būdu

Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos organizuojama nuotolinė ikimokyklinio ugdymo grupė visam rajonui startavo sėkmingai. Šios dienos duomenimis prie grupės prisijungusiųjų vaikų skaičius siekia 19. Antrajai nuotolinio ikimokyklinio ugdymo savaitei einant į pabaigą – mažieji ir jų tėveliai jau drąsiau žvelgia į tokio tipo ugdymą ir pamažu apsipranta prie pasikeitusios mokymosi aplinkos. 

 

   Apie ugdymo proceso organizavimą, iššūkius, pasiekimus ir kitus svarbius mokyklai klausimus šiandien susitikimo metu diskutavo meras Andrius Bautronis, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Modesta Lukoševičienė bei mokyklos direktorė Danutė Janukienė. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos direktorės teigimu, vieningo nuotolinio ikimokyklinio ugdymo mechanizmo nėra, tad svarbu kurti tokį, kuris geriausiai atlieptų tiek tėvelių, tiek vaikų poreikius. Siekiant užtikrinti ugdymo kokybę, atsakinga mokytoja atvyksta į po visą rajoną įsibarsčiusias šeimas pažinti kiekvieną vaiką ir specialiai jam pritaikyti ugdymo procesą. Nuotolinio ugdymo kontekste ypatingai svarbu nepamiršti ugdyti ir tų įgūdžių, kuriems nereikia virtualios ugdymo aplinkos. Tai fizinis aktyvumas, kūrybiškumas, aplinkos pažinimas ir kasdieniai įgūdžiai. Būtent tai ir siekia užtikrinti Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija, kuri pirmoji Lietuvoje nuo rugsėjo 1 dienos ryžosi organizuoti ikimokyklinį ugdymą nuotoliniu būdu.

 

   Meras Andrius Bautronis dar kartą dėkojo gimnazijos bendruomenei, kuri nepabijojo prisiimti atsakomybės ir organizuoti ikimokyklinio ugdymo grupę nuotoliniu būdu neeilinės situacijos akivaizdoje. „Neabejojome jūsų kompetencijomis ir profesionalumu įgyvendinant net ir pačias sudėtingiausias idėjas, todėl esame įsitikinę, kad jūsų mokykla sugebės užtikrinti kokybišką nuotolinį ikimokyklinį ugdymą ir tapsite tuo geruoju pavyzdžiu dar ne vienai švietimo įstaigai“, – susitikimo metu kalbėjo meras.

Contact form

Šios dienos vardadieniai