2022-06-30, ketvirtadienis, 12:54.     Šiandien Viduklėje saulė teka 04:57, leidžiasi 22:11, dienos ilgumas 17:14.

Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijai skirtas geltonasis autobusas

Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijai skirtas geltonasis autobusas

Šiomis dienomis Raseinių rajono savivaldybę pasiekė džiugi žinia. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius patvirtino mokyklų, į kurias šiemet išriedės geltonieji autobusiukai, sąrašus. Į šį sąrašą pateko ir mūsų rajono mokykla - Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija.

 

   Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius buvo pateikęs paraišką Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijai su prašymu skirti geltonąjį autobusą Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijai. Kiekviena savivaldybė galėjo pateikti paraišką gauti geltonąjį autobusą tik vienai iš savo savivaldybės mokyklų. Naujus mokyklinius autobusus savivaldybėms planuojama perduoti rugpjūčio mėnesį.

 

   Autobusai skirti pavežti specialių ugdymosi poreikių turinčius mokinius, kaimuose ir miesteliuose toliau kaip 3 km nuo mokyklos gyvenančius moksleivius, kad kelionė į mokyklą ar iš jos truktų trumpiau. Taip pat jais bus vežami mokiniai, kurie pakeitė mokyklą dėl reorganizavimo ar struktūros pertvarkymo. Geltonaisiais autobusais mokiniai gali vykti ir į būrelius, kultūros ir sporto renginius, ekskursijas.

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai